Partener de contact


Nume Prefix Fax E-Mail
Centrala Ahaus +49 (0) 2561 - 93 30-0 +49 (0) 2561 - 93 30-93 info@goecke.com
Managementul companiei:
Wilhelm Göcke - 0 - 93 info@goecke.com
Jörg Göcke - 310 - 93 jgoecke@goecke.com
Conducerea întreprinderii:
Florian Göcke - 700 - 93 fgoecke@goecke.com
Josef Früchting - 200 - 93 jfruechting@goecke.com
Contabilitate:
Klaus Bietenbeck - 400 - 401 Kbietenbeck@goecke.com
Anja Heise - 410 - 401 aheise@goecke.com
Verena Nienhues - 415 - 401 vnienhues@goecke.com
Serviciu intern pentru vânzări - specializare profile pentru muchii:
Uwe Denzel - 260 - 93 udenzel@goecke.com
Willi Hagedorn - 265 - 93 whagedorn@goecke.com
Raphaela Blömer - 250 - 93 rbloemer@goecke.com
Nicole Rudde - 270 - 93 nrudde@goecke.com
Serviciu intern pentru vânzări - specializare spat,ii de ardere:
Bernard Gering - 450 - 93 bgering@goecke.com
Ingo Schmalenberg - 445 - 93 ischmalenberg@goecke.com
Transport:
Stefan Wolbeck - 620 - 621 swolbeck@goecke.com
Sarah Hornhues - 625 - 621 shornhues@goecke.com
Certificat de administrare:
Paul Kotmann - 340 - 93 pkotmann@goecke.com
german english french polish croat dutch romanian hungarian

Partener de contact

Partenerii dumneavoastră direcţi de contact la Göcke Umformtechnik, cu un singur click...
...mai mult

Video

Göcke Umformtechnik vi se prezintă într-un material video
...mai mult